Poor Little Rich Girl

Дивитися Poor Little Rich Girl онлайн

★ 6.2 1965 66 хв ДрамаДокументальний

Хочете подивитися Poor Little Rich Girl? Flix IPTV відкриває Poor Little Rich Girl (1965) на всіх ваших екранах у 4K Ultra HD. Ось усе, що потрібно для перегляду.

Про що Poor Little Rich Girl?

A young, jobless woman stays in bed, reads, talks on the phone, smokes cigarettes, makes fresh coffee, and tries on some clothes from a large wardrobe.

Жанри
Драма, Документальний
Прем'єра
1965-06-19
Режисер
Andy Warhol
Рейтинг
★ 6.2 / 10

Головні ролі

  • Edie Sedgwick Poor Little Rich Girl
  • Chuck Wein (voice)

Як дивитися Poor Little Rich Girl на Flix IPTV

Переглянути Poor Little Rich Girl на Flix IPTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Почніть дивитися Poor Little Rich Girl сьогодні

Почніть безкоштовну пробу Flix IPTV і дивіться Poor Little Rich Girl сьогодні, а також тисячі фільмів, серіалів і прямих каналів у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 80 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 280 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.